2017 aasta TOP 5

2017 aasta TOP 5

Hej,

kuna aasta lõpus tehakse ikka erinevaid Edetabeleid ja Edekabeleid, siis mõtlesimegi kirja panna enda selle aasta ühised tippsündmused. Aasta on väga põnev olnud – palju uusi kohti, palju uusi emotsioone ning suuri elumuutusi. Kui omavahel arutasime, et mis siis ikkagi meie kõige-kõige sündmused sel aastal olid, saime kokku viis asja ning tuleb tõdeda üht – paigad ja elamused teevad meid esemetest õnnelikumaks. See fakt sai just hiljuti ka teaduslikult tõestatud ning oleme sellega sada protsenti päri. Ning siit tulebki meie 2017. aasta TOP 5.

5. Audi

Kui pea 6 aastat tagasi me Triinuga deitimas käisime, küsis ta minult, et “noh, mis auto Sina siis endale kunagi ostad?!”. Ütlesin ühe saksa automargi ja et see on mul viie aasta pärast. Ajaga küll autode maitse muutus, kuid enamvähem täpselt viie aasta pärast selline auto ostetud saigi. Eks seda tingis ka vajadus suurema auto järgi 🙂 . Jah, tegu on küll “asjaga” ning see on vastuolus eelpool mainitud õnnelikkusega, kuid see üks neljarattaline tõi endaga kaasa nii palju uhkeid emotsioone. Esmalt siis see, et eesmärk sai täidetud, aga teisalt ka see, et me mõlemad Triinuga tuleme peredest, kus kunagi sellise klassi autodega pole sõidetud. Nüüd, kui on vaja poodi kas või ühe väikse asja pärast minna, siis mina olen kohe võtmeid haaramas, sest siis saab ju autoga sõita. Vahel saab isegi pikemat teed pidi mindud …

4. Barcelona

Barca on meil juba ammu olnud ühises reisisihtkohtade nimekirjas ning selle aasta mais võtsimegi trip‘i ette koos heade sõpradega. Väga kihtv oli, kindlasti läheme tagasi. Reisist rohkem kirjutasime SIIN.

3. Coldplay

Triinu kuulas Coldplay’d juba kooli ajal, ma olin rohkem hip-hop‘i austaja, kuid kui hakkasime koos elama, siis jäi ka nende muusika mind kuidagi kummitama ning nendest kujuneski välja meie ühine lemmik. Pikalt oleme vaadanud YouTube‘ist nende live esinemisi ning juba ekraani vahendusel tekkis võimas emotsioon, vahel ka ihukarvad tõusid püsti. Igatahes, juunis vahetult peale jaanipäeva sõitsime Stockholmi ja sealt rendiautoga Göteborgi, kus kontsert Ullevi staadionil toimuski. Igat sõidetud kilomeetrit ja kulutatud eurot väärt! Muideks, Coldplay on tunnistatud maailma parimaks live-bändiks ehk neid tasub kohe kindlasti kuulama-vaatama minna 🙂 .

Triinu oli sel ajal juba 29. nädalat rase, mistõttu ka natuke põdesime rahvamasside ja reisimise pärast, kuid polnud hullu midagi ja meie väike Aaron sai samuti sellest kontserdist kõhubeebina osa. Ning nüüd, kui ta on kohe-kohe nelja kuuseks saamas ja talle Coldplay laule mängida, siis tema näoilmetest tundub, et ta nagu tunneks ära, et midagi sellist on ta varem juba kuulnud 🙂 . Või vähemalt nii meile tundub.

Siin on üks tehtud klipp laulust “Fix you” ja siin on täispikk lindistus laulust “Yellow”.

2. Porto

Järgmine ühine reisi eesmärk sai tänavu täidetud ning seda täiesti ootamatult. Nimelt kutsuti mind jaanipäevaks Portugali tehase külastusele ning avanes võimalus abikaasa kaasa võtta. Saigi Porto nimekirjast maha kriipsutatud ning ilma ühegi kahtluseta kuulub Aasta Sihtkoht 2017 tiitel just Portole. Niivõrd teistmoodi ja lummav linn. Täpsemalt meie reisist loe SIIT.

Tegelikult mul õnnestus sügisel ka teist korda Portugalis käia ning õige pea jagan ka sellest käigust pilte. Aega ringi uidata ja pilti teha oli palju rohkem ning seega pildimaterjal sai minu arust palju magusam. Üks tore vaade siin:

1. Aaron

Siinkohal sõnu ei olegi tarvis ja piisab vaid Väikese Printsi mõtteterast – “The most beautiful things in the world cannot be seen or touched, they are felt with the heart.”

Loodame, et aasta 2018 on samuti värvikas ja toob sama palju või isegi rohkem põnevaid seiklusi ja emotsioone.
Soovime seda ka kõigile teile!

#triinujatanelLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *