Triinu ja Tanel Aruoja

Meist

Tere, meie oleme Aruojad – Triinu ja Tanel

Meil on hea meel, et oled leidnud tee siia meie ametlikult registreeritud domeenile www.ttaru.com, aitäh! Sellega on nüüd viisakas poliitkorrektne sissejuhatus tehtud. Meie lugu on järgmine.

Kohtusime esimest korda raamatumüügiprogrammi Southwestern tudengite jõulupeol aastal 2011. Tanel Triinut märkas, Triinu Tanelit veel mitte.

Leidsime teineteist 2012. aasta veebruaris Egiptuses Mount Siinai päikesetõusumatkal, kus Tanel natuke hirmunud Triinule härrasmehelikult pimedas mäkketõusul oma taskulambi loovutas. Ei aimanud kumbki siis, et see meile mõlemale saatuslikuks saab. Ikka heas mõttes. Kokku kolisime sama aasta oktoobris ja seni pole teineteisest veel ära tüdinenud.

Aastal 2016 otsustasime osa võtta “Naabrist Parem” saatest, kus võitsime kogemusterohke ja väärika II koha ning soetasime oma kätega ehitatud kodu Saue valda Laagrisse.

Sama aasta suvel 20. augustil panime leivad ühte kappi ja tähistasime seda suure pulmapeoga.

03.10.2016 alustasime selle blogi kirjutamist saates tekkinud arvukate fännide ja toetajate palvel, et oma igapäeva tegemisi kajastada ja jätkuvat inspiratsiooni jagada. Kirjutame siin enamasti sisekujundusest, disainist, renoveerimisest, ehitamisest ja isetegemisest. Mõnikord jagame mõtteid/kogemusi elust enesest, lapsekasvatamisest, reisimisest, mõnest heast tootest või näitame Taneli loomingut fotograafina.

Pea aasta peale blogi avamist, täpsemalt 04.09.2017, ühines meiega väike šarmikas noormees A-man, kellest oleme samuti väga palju kirjutanud ja kelle “mini-sünnipäevade” postitused osutusid erakordselt menukaks.

25.02.2018 tegime oma elus totaalse kannapöörde ja kolisime peale pea 10t aastat Tallinnast maale – Viljandimaale. Proovisime aastakese ühiselu Triinu vanematega ja samal ajal soetasime omale Viljandi linna 128 aasta vanusesse puumajja korteri (#jakobsonilugu), mille sisuliselt totaalselt utiliseerisime ja  ehitasime nullist üles. 

Siin me nüüd siis oleme ja ootame mida põnevat elu meie teekonnale järgmiseks toob?

#triinujatanel